ABB IGBT Module 5SNA 1200E330100
Product price
Payment and shipping information
YIYUE SINGAPORE PTE. LTD.
Product details
Specification
Part Number
5SNA 1200E330100
Configuration
Single IGBT
Housing
Hipak
Voltage
1200V
About the supplier
Visit supplier pageContact supplier
YIYUE SINGAPORE PTE. LTD.
More products from the supplier
Similar product
Siglent SDS6204A:...
Siglent SDS6204A Digital Oscilloscope – unparalleled ...
C98 GPS Walkie Tal...
This device features GPS, SOS, and AI noise reduction...
strong torque elec...
This brushless electric wrench is a professional tool...
C58 POC Radio WiFi...
POC Radios feature WiFi connectivity and optional GPS...
C58 POC Portable R...
C58 POC portable radio offers reliable nationwide com...
2W Mini Two Way Ra...
2W mini Ultra-lound volume, one-click copy/decrypt, d...
Car Center Console...
Product Name: Touch screen panel. Place of Origin: Gu...
rogowski coil flex...
Current range 1000A/85mV at 50Hz. Accuracy less than ...